Heather Clare - 1
Zdroj: facebook.com
Velká bolest

Matka se klouzala po dětské skluzavce s dcerou (1) v náručí: Strašlivé následky!

Trojnásobná matka z New Yorku varuje ostatní maminky, aby si dávaly velký pozor na dětské skluzavky. Její dceři se totiž na hřišti stal strašlivý úraz!

Roční dcerka Heather Clare z New Yorku utrpěla na skluzavce vícenásobnou zlomeninu nohy. Neštěstí je zachyceno na fotografii, která vznikla právě v momentě, kdy k incidentu došlo. Úraz dítěte byl zaviněn přímo matkou, která se s dcerou v náručí na skluzavce klouzala.

Už během uklouznutí si matka všimla, že dcerka má nohu v nepřirozeném úhlu. "Asi v polovině jsem si všimla její nepřirozeně vyvrácené nohy. Snažila jsem se nás na skluzavce zastavit, abych zjistila, co se děje. Můj manžel o ničem nevěděl a vesele nás fotil," popisuje situaci pětatřicetiletá Američanka, která si zřejmě neuvědomila, že atrakce na dětském hřišti nejsou stavěné proto, aby se na nich klouzali dospělí, a už vůbec ne s dítětem v náručí.

Na snímku je vidět, že se noha děvčátka zasekla mezi skluzavkou a Heather a vyvrátila se na opačnou stranu. Když se dostali dolů, Meadow začala strašně plakat. Lékařské vyšetření odhalilo, že utrpěla několikanásobnou zlomeninu nohy. Tu dali malé pacientce do sádry, kterou musela nosit čtyři týdny.

Podle lékařů jsou taková zranění běžná, avšak dá se jim snadno předcházet. "Řekli, že to není vůbec bezpečné, klouzat se spolu se svým dítětem, které máte na klíně. Jeho nohy se totiž mohou zaseknout mezi nohou rodiče a skluzavku," dodala Heather, která si svou chybu dnes už uvědomuje.

Autor: mk

Diskuze