Jordan Lightfoot - 1
Zdroj: facebook.com
Bude pykat

Matka se hrabala synovi (15) v mobilu. SMS s touto dívkou jí tak vyděsily, že to skončilo u soudu!

Ano, zasahovat do synova soukromí sice nebylo správné, ale nebýt toho, nepřišla by na hrůzu, ze které se jí udělalo okamžitě zle.

3 fotky
Když se matka podívala synovi do telefonu, našla tam sms zprávy, které si chlapec posílal s Jordan Lightfoot (21). Tahle dívka totiž chlapce svedla v době, kdy mu bylo pouhých 13 let. A tak jí došlo, že její syn byl sexuálně zneužit! Z sms zpráv se navíc dozvěděla, že k sexu došlo na podlaze v jejich kuchyni...

Nakonec se ukázalo, že dívka sexuálně obtěžovala i jiného patnáctiletého chlapce, a tak za to bude podle rozhodnutí soudu pořádně pykat. Dostala podmínku na 18 měsíců a kromě toho nesmí kontaktovat žádné chlapce ve věku 11 až 16 let. Může tak učinit pouze v případě, že s tím souhlasí jejich rodiče a ona nemá žádné sexuální záměry.

Navíc byla dívka zapsána na dalších deset let na seznam sexuálních deviantů a musí zaplatit odškodné v symbolické výši asi čtyři tisíce korun. Prokurátor sice u soudu uvedl, že dívka v té době, kdy se s chlapci stýkala, prožívala emočně složité období, ale bohužel u obhajoby jí to nijak nepomohlo.
 

Autor: bin

Diskuze