Tanya Husnu - 1
Zdroj: Profimedia
Hanbatá hračka

Matka koupila dětem postavičku lva: Když si ji prohlédla detailně, byla v šoku! Chce, aby ji stáhli z prodeje

Když matka pěti dětí Tanya Husnu (33) koupila svému synovi hračku lva, nijak zvlášť ji nezkoumala. Později ale litovala toho, že hračce nevěnovala dostatečnou pozornost před její koupi. Předešla by tak hlasitým výkřikům své tříleté dcery.

4 fotky
Malá Aylah (3) totiž na veřejnosti začala křičet po tom, co si na bratrově hračce všimla pindíka. Znepokojená Tanya se na hračku zadívala a opravdu, na lvovi je pod ocasem k vidění malý penis i s varlaty. Nyní chce, aby hračku zakázali a stáhli z prodeje.

Hračku zakoupila na začátku února v melbournském K-martu za 5 dolarů (114 Kč) společně s dalšími zvířátky, včetně slona a hrošíka. „Plánovali jsme výlet do ZOO a myslela jsem si, že bude skvělé, když si budou moci vzít děti s sebou nějaké to zvířátko," řekla deníku Metro.

Vše začalo až po nákupu. Tři její nejmladší děti si vybraly své hračky a byly z nich doslova nadšené. „Když jedno z dvojčat otočilo hračkou lva, začala má dcera křičet ’Podívej mami, ten lev má pindíka!’ a všichni se tomu začali smát,“ pokračovala Aylah.

Děti z toho měly evidentně legraci. Neustále zvedaly ocas a lví přirození ukazovaly neznámým kolemjdoucím v ZOO. Po obchodním řetězci tak matka žádá stažení hraček z prodeje. Podle ní totiž na rodiče vyvíjí tlak.

„Myslím si, že to je nevhodné. V dnešní době prostě není přijatelné, aby takové věci byly na hračkách pro děti. Kupuji hodně hraček, můj dům je jich plný, ale nikdy jsem neviděla něco jako tohle. Je to tak hloupé a divné.“

Kam se ztrácejí dětské hračky? Známe vysvětlení, jeho jednoduchost vás šokuje
RETRO GALERIE: S čím si hrála tvá mamka či babička?

Autor: kap

Diskuze