Becky Harris - 1
Zdroj: facebook.com
Životní poslání

Matka porodila sedm zdravých dětí! Nechala si ale pouze jedno. Co udělala s ostatními, vám vyrazí dech!

17. 8. 2018

Děti jsou požehnáním. Tohle by měla mít na paměti každá, dokonce i budoucí, matka. A tak když jich někdo může porodit až sedm, jedná se o skutečnou radost. V tomto případě se ale raduje lidí více, než by se mohlo zdát!

4 fotky
Becky Harris porodila už celkem sedm dětí. Doma má ale jen jedno! Jak je to možné? becky se totiž od roku 2010 stala náhradní matkou pro ty, kteří přirozenou cestou nemohou počít a odnosit vlastní děti.

Šlechetný čin, říkáte si. Ne každý je ale stejného názoru. V roce 2012 žena porodila miminko homosexuálnímu páru. A v tu ránu byl oheň na střeše! Společnost tento fakt vzala celkem rozporuplně. A to i přesto, že je 21. století a různé skupiny lidí se nediskriminují zdaleka tolik jako tomu bylo v minulosti.

Becky to ale pro muže udělala. Benita a Mark Cutterovi z Hullu totiž napoprvé pěkně naletěli, když se domluvili s jinou ženou, že jim za pořádnou sumu odnosí dítě. Ta je ale podvedla a oni neviděli ani miminko, ani své peníze. A tak to Becky pro ně udělala téměř zdarma. Mnoho lidí si ale ženy za tento dobrý skutek váží. Sama doma vychovává synka Leviho a je odhodlaná bezdětným párům pomáhat, dokud to bude v jejích fyzických silách.
 

Autor: bin

Diskuze