Stromeček - 1
Zdroj: Twitter
Zelený umíráček

Objednala přes internet vánoční stromek. Jakmile krabici otevřela, dostala obrovský záchvat smíchu!

Mladá maminka si chtěla ušetřit práci a objednala vánoční stromek přes internet. Poté, co balíček otevřela, se ale nestačila divit. Pod něco takového rozhodně nemůže dát dceři dárky!

3 fotky
Zoe McAllister (22) objednala k Vánocům stromeček přes internet za skoro 600 korun. Místo velkého stromu plného větví ale v krabici nalezla cosi, co připomínalo spíš koště.

Zoe se nejdříve nemohla dočkat, až stromeček uvidí její malá dcera. Místo radosti se ale dočkala jen zklamání, o které se rozhodla podělit na sociálních sítích, a fotografii doplnila popiskem „Očekávání versus realita“.

Poté, co si matka prošla prvotním šokem, tak se stromu začala hystericky smát. Podle jejích slov nedokázala smích zastavit patnáct minut. Nakonec se vydala pro nový vánoční strom a prvotní katastrofa byla zažehnána. Fotografie ale na internetu zůstala a lidé snímek začali sdílet, aby varovali ostatní. 

Zvedla se tak vysoká vlna nevole, že sám obchod Argos, na kterém stromeček Zoe koupila, navrhl, aby strom vrátila. Žena tak snad učiní a její jedenáctiměsíční dcera se dočká pěkných prvních Vánoc.

ČTĚTE TAKÉ:
ROZHOVOR: Vítěz Tváře má k Vánocům hodně zvláštní přání. A hlavně, nechce dárky!

Autor: Beat

Diskuze