Ukázkový otec

Dozvěděl se, že je vážně nemocný. Místo depresí a sebelítosti však změnil život manželce a dcerám v pohádku!

Znáte to, když se něco hroutí, tak obvykle všechno naráz. Přesně tak tomu bylo u milujícího otce a manžela, který se ale rozhodl nevzdávat a naopak myslel v první řadě na svoji rodinu.

Dariusovi se blížily čtyřicáté narozeniny, když se jeho život začal hroutit jako domeček z karet. Na těle si našel zvláštní skvrny. Krátce poté mu by diagnostikována rakovina kůže. Netrvalo dlouho a přišel o práci a veškeré peníze. Málokdo by se v této situaci nezhroutil a i Dario měl namále. V momentě, kdy na něj přišly chmury, tak si uvědomil, že jsou na světě lidé, kteří se mají ještě hůř.

Koneckonců měl ještě dvě zdravé děti, milující ženu a úžasné přátele, a proto se rozhodl pro ně udělat něco speciálního. Ženu poslal na výlet do New Yorku, aby nic netušila. Poté požádal přátele, aby mu místo dárků dali k narozeninám materiál na stavbu dětského zahradního domku. Ti jeho přání splnili a mohl se pustit do díla.

Na neupraveném dvorku postavil nádherný dřevěný domek. To ale nebylo všechno. K němu přistavěl trampolínu, kolem které pak vytvořil záhon. Následně se pustil do stavby romantické dřevěné pergoly, u které zasadil zeleň. Nechyběla ani ručně postavená vstupní brána. U toho všeho mu asistovaly jeho dvě děti.

Dariusovi se povedlo ze zanedbaného místa vytvořit překrásné útočiště pro odpočinek. Podívejte se, co dokáže odhodlaný člověk udělat, třeba vás to inspiruje a postavíte něco podobného. No uznejte, není to krásná práce?

 

Autor: Beat

Diskuze