Dětská autosedačka
Zdroj: facebook.com
Nevěřila vlastním očím

Matka našla před dveřmi svého bytu prázdnou dětskou autosedačku! Důvod dohání k slzám

Abby se na sociální síti svěřila se svým trápením. Jednoho dne ale otevřela vchodové dveře a za nimi stála prázdná sedačka pro miminko! Proč?

Abby Murphy zjistila, že čeká další dítě. Sice už jedno měla, ale i tak byla ve stresu z příchodu dalšího miminka. Byla z toho dokonce více ve stresu než při předchozím těhotenství. Napadá vás, že se bála o zdraví dítěte? To jako správná matka jistě také, avšak to nebylo to, co ji tolik stresovalo.

Abby se cítila nepřipravena na další dítě. Miminko nebylo plánované a ona se svěřila, že není připravená jak po psychické stránce, tak ani po té praktické. Přemýšlela nad tím, jak svému prvorozenému dítěti řekne, že bude mít sourozence a nevěděla, jak ho na to připravit, jestli to vezme pozitivně. Bála se toho! Také ji trápilo, že se musí příliš věnovat prvnímu dítěti a na přípravy na druhé jí nezbývá žádný čas. Čas na zařizování porodu, výbavičky atd.

Po tom, co se na facebooku s tímto svěřila svým online přátelům, stala se neskutečná věc! Abby o dva dny později otevřela dveře od svého bytu a před nimi nalezla dětskou autosedačku. Jeden z jejích online přátel chtěl brzy dvojnásobné matce trochu ulehčit trápení, a tak jí poskytl sedačku na důkaz toho, že vše zvládne a na nic není sama! Matka se i s tímto svěřila na facebookových stránkách s příznačným názvem Love The Matters, kde se se svojí zkušeností svěřila a chce ostatním ukázat, že jsou na světě i dobří lidé, kteří nezištně pomáhají druhým!

Autor: bin

Diskuze