Natasha Connor - 2
Zdroj: facebook.com
Hodně špatná volba

Matka jela s dcerami na dovolenou do Londýna! V hotelu zažily nejhorší noční můru. FOTO

Dovolená by měla být plná nezapomenutelných zážitků. Nutno dodat, že pozitivních. Matka s dvěma dcerami ale zažila nepříjemný šok už po příjezdu do hotelu.

6 fotek
Čtení recenzí a prohlížení fotek je opravdu velmi důležité, když si člověk vybírá ubytování na svou dovolenou. To už teď nejspíš ví i Natasha Connor (33), která pochází ze severního Irska. Výlet do Londýna totiž rozhodně nedopadl podle jejích představ.

Žena si totiž zarezervovala hotel nedaleko Buckinghamského paláce. Protože je ale v Londýně a zvlášť v centru města ubytování skutečně velmi drahé, rozhodla se pro lacinější hotel. Jenže netušila, jak moc velký přešlap to bude. Když s dcerami přijela do hotelu a šly do jejich pokoje, čekal je pohled, na který dlouho nezapomenou. Všude byla špína!

To ale nebylo všechno. Kromě špinavé koupelny a koberců našla žena pod polštářem tři ostré nože. Což pro ni bylo opravdu velmi nepříjemné vzhledem k faktu, že před 18 lety někdo ubodal jejího otce. A tak pokoj nafotila a ukázala manažerovi hotelu. Bohužel ale to nebylo nic platné. Ženě se nikdo neomluvil a peníze, které požadovala, jí také nevrátili.
 

Autor: bin

Diskuze