Jaká je asi pravda?

Matka Ivety Bartošové (†48) po letech promluvila: Iveta se chtěla Rychtáře zbavit! Nestihla to

Smrt Ivety Bartošové byl šok pro celý národ. I když vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu bylo ještě před tragédií jasné, že je zpěvačka ve velkém průšvihu. A hodně se spekulovalo o tom, že za to z velké části může i Josef Rychtář. Jak to tehdy bylo, se už asi nikdy nedozvíme. Matka zpěvačky se však po smrti své dcery dozvěděla šokující věc... Iveta prý chtěla rozvod!

8 fotek
Před čtyřmi lety a sedmi měsíci otřásla celou Českou republikou sebevražda zpěvačky Ivety Bartošové. Ta léta trpěla psychickými problémy a závislostí na alkoholu a lécích. Když si pak na sklonku svého života vzala Josefa Rychtáře, její stav se bohužel nijak nezlepšil. Naopak celé nešťastné období vygradovalo skokem pod vlak, čemuž nedokázal zabránit ani tento samozvaný ochránce a manžel v jednom.

Není proto až takovým překvapením, že mnoho lidí vinilo ze smrti Ivety právě majitele bezpečnostní služby. I Když se Rychtář dušoval, že právě on Ivetu dostane zase zpátky na výsluní, jeho dobrý záměr se nezdařil a zpěvačka byla poslední měsíce v obzvlášť špatném psychickém i fyzickém stavu.

Matka Ivety Bartošové, paní Svatava, nechtěla nikdy s médii příliš komunikovat. Zvláště o tak citlivém tématu, jako je smrt vlastní dcery. Teď ale po letech promluvila a její slova šokují. Podle jejích informací se Iveta, která zemřela 29.dubna 2014, plánovala s Josefem Rychtářem rozvést.

„Dozvěděla jsem se to od lidí, kteří jí měli pomáhat s rozvodem. V srpnu si ho vzala a v dubnu skočí pod vlak, když už měla domluvené, že v květnu podá žádost o rozvod. Je to normální?“ svěřila se Ivetina maminka v rozhovoru pro magazín Téma. Sama nejspíš nechápe, proč Iveta svoje plány nedotáhla do konce a raději si sáhla na život...

Autor: bin

Diskuze