Tetování - 2
Zdroj: Profimedia
Napadlo vás to?

Máte tetování? Jestli ne, nikdy si ho nedělejte! Má to vážný důvod

Ano, říká se, že tetování je na celý život a v dnešní době už to není zdaleka pravda. I tak ale pokud se chystáte nechat potetovat, rozmyslete si, jestli vám to za tohle stojí...

Tetování je letitý trend, který stále neustává. Lidí s ním stále přibývá, a jak doba plyne, lidé si na něj postupně zvykají. I tak jsou tu ale nevýhody, kvůli kterým byste tento zásadní krok měli zvážit. Kdybyste si to rozmysleli, tak je sice pravda, že to jde odstranit laserem, ale zaprvé je to zákrok drahý a zadruhé údajně více než bolestivý. Možná stojí tedy za to zamyslet se, jestli vám nevadí následující:

1. Tetování může poznamenat těhotenství (samozřejmě u žen). V tomto období žena chtě nechtě přibere nějak té kilo, a to znamená, že se začne pořádně natahovat kůže. Obvykle právě i s tetováním, které poté zůstane popraskané a vybledlé. Pak nejenže musíte znovu podstoupit bolestivou proceduru obnovy barvy, ale navíc to stojí i pěkný balík. Tedy pokud nechcete chodit s tím, co vám z vaší kérky po porodu zbylo.

Další problémy související s tetováním najdete na druhé straně!

Autor: bin

Diskuze