Evan Spiegel - 1
Zdroj: Twitter
Hodně fikané...

Přítelkyni tvrdil, že je doma v posteli, a poslal jí fotku. Poznáte ale, co na ní nesedí?

Dnešní fenomén sociálních sítí s sebou nese mnoho výhod, ale zároveň i nevýhod. Tenhle muž přišel s nápadem, jak lehce oklamat svou přítelkyni. Nevěší vám tímto způsobem také někdo bulíky na nos?

Zdalipak Evan Spiegel myslel na to, že jeho nápad jménem Snapchat může sloužit jako nástroj ke lži? Spousta lidí si bez sociálních sítí neumí svůj běžný den ani představit. Můžou díky nim sdílet s ostatními lidmi své zážitky, pocity, videa, fotografie. A naopak. Díky dnešnímu trendu sdílení všeho, co nám přijde pod nos, máte úplný přehled o tom, co ostatní dělají, co měli k obědu nebo co právě sledují v televizi.

Avšak díky dobře naaranžované fotografii můžete pro druhého člověka vytvořit věrohodnou iluzi něčeho, co je ve skutečnosti vlastně úplně jinak. James je muž, který ukázal světu svůj mazaný trik a pro ostatní chlapíky, kteří sem tam potřebují své partnerce zalhat o tom, co právě dělají, se tak stal legendou.

Když se ho totiž jeho přítelkyně ptala, co právě dělá a jestli si má dělat starosti, poslal jí přes Snapchat fotku sám sebe, jak leží v posteli. Na fotce to vypadá, že James skutečně leží v posteli a je opravdu hodně unavený. Jeho přítelkyni fotka uchlácholila. Přeci jen to pro ni bylo lepší, než kdyby jí to James jen napsal. Takhle na vlastní oči viděla, co opravdu dělá. Nebo to ve skutečnosti bylo úplně jinak?

Mazaný James totiž potom přidal další fotku, na které je vidět, že je s kamarády v hospodě a za pomoci zimní bundy vytvořil iluzi toho, že leží doma v posteli. Rázem si tak získal obdiv ostatních mužů, kteří mu děkovali za šikovný tip. Jak se ale na to tvářila Jamesova oklamaná přítelkyně, to zjistil asi jen on...

Autor: mic

Diskuze