Hamburger
Zdroj: Thinkstockphotos
Dobrou chuť

Máte rádi hamburgery? Až uvidíte, jaké servírují v téhle restauraci, přejde vás chuť! FOTO

17. 4. 2018

Asi málokdo nemá rád hamburgery. V dnešní době, kdy si na své přijdou i vegetariáni a vegani, propadl této pochoutce prakticky každý. Až ale uvidíte tenhle hambáč, garantujeme vám, že na další dlouho chuť nedostanete.

Tedy alespoň pokud nemáte silný žaludek! Americká restaurace Bull City Burger and Brewery v severní Karolíně si pro své hosty připravila opravdu netradiční specialitu.

Zatímco někdo považuje za vrchol gurmánství objednat si burger například s volským okem, v téhle restauraci dávají po celý duben zákazníkův exkluzivní nabídku ochutnávky, která se jen tak někde nevidí... „Jeden hamburger prosím a nezapomeňte mi tam přihodit jednu tarantuli!“ zní patrně objednávka těch, kteří sebrali veškerou odvahu a rozhodli se objednat si tuto skvělou specialitu.

Ano, čtete správně. Restaurace nabízí exkluzivní hamburger, na jehož maso dostanete místo slaniny mrtvou tarantuli. A to přesně v takové podobě, v jaké byla patrně usmrcena. No, jestli jste si na dnešek plánovali cheat day v nějaké fajn restauraci s hamburgery, možná si to po téhle fotce rozmyslíte. Například taková pizza je dobrá volba, pokud teda na ní kuchař nepřihodí například týden mrtvou stonožku.


 

Autor: bin

Diskuze