Takhle se na ně musí...

Máte na DUŠIČKY strach ze zlodějů? Stačí znát jeden TRIK a hrobu se vyhnou obloukem!

Plánujete i vy na Dušičky kupovat drahé věnce a další věci, které k návštěvě hrobu vašich blízkých neodmyslitelně patří? Pak byste měli znát tento způsob, kterým dokonale oklamete všechny zloděje!

Čas uctění památky zesnulých se nezadržitelně blíží. Letos Dušičky připadají na pátek 2. listopadu, a tak už se mnozí z vás chystají navštívit hroby svých blízkých. K tomu samozřejmě patří i nákup květin, věnců, svícnů, soch, a dalších předmětů, které na hroby pořídíte.

Když chcete tedy pořádně dát najevo, že památku zesnulých skutečně ctít, vyjde vás tahle návštěva a nákup s ní spojený leckdy na pěkných pár set korun. Zvláště v době Dušiček se tyhle předměty kupují a proradní zloději to moc dobře vědí. Jak ale na ně vyzrát, když to všechno stojí na hrobech jen tak nestřeženě? Jeden způsob by se našel!

Hlídači na hřbitovech nemohou být všude a pořád, a tak nestíhají hlídat, jestli někdo nevykrade právě hro vaší rodiny. Proto pokud se sami chcete pokusit ho na dálku ohlídat, stačí jedno. Vytiskněte ceduli, na kterou napíšete, že hrob je střežen FOTOPASTÍ. Případně takovou fotopast skutečně pořiďte, a máte nejspíš vyhráno. Zloděj se lekne a hrobu se raději vyhne pořádným obloukem!

Autor: bin

Diskuze