MasterChef Roman - 4
Zdroj: Jakub Deml
Vzkaz fanynkám

MasterChef Roman prozradil, co jeho vítězství nejvíce změnilo. Nepomáhá mu ani čepice!

Již před více než dvěma měsíci skončila soutěž MasterChef Česko, kterou vyhrál sympatický Roman. Jak nyní žije, co se v jeho životě změnilo a co vzkázal svým fanynkám?

5 fotek
Jak si nyní žije kuchař Roman, který získal popularitu díky soutěži MasterChef, kterou vyhrál? "Daří se mi krásně. Bezprostředně po soutěži jsem nevěděl úplně přesně, jak se mám rozhodnout, tedy jestli mám vařit, nebo nadále učit tělocvik. Tak teď je to ve fázi, že tři dny v týdnu učím a dva dny v týdnu se často pohybuji v Praze, abych mohl realizovat ty vize, které souvisejí s mým vítězstvím. Stojí to spoustu sil, ale přináší mi to spoustu radosti."

Romanovi se po vítězství obrátil život naruby, i když v jeho nitru se prý nezměnilo nic. "Než jsem se přihlásil do soutěže, tak jsem do práce rád běhal nebo jezdil na kole, teď mi na to nezbývá moc čas. Je to velmi náročné skloubit všechno dohromady. Největší změnu vnímám asi v tom, že mě lidé poznávají na ulici, a to i když mám třeba čepici na hlavě," směje se Roman.

A jak to má talentovaný kuchtík s fanynkami, o které od začátku soutěže rozhodně neměl nouzi? "Ženy už mi tolik nepíší, když jsem byl v soutěži, tak psaly samozřejmě mnohem víc. Dokonce mě podezřívaly z toho, že jsem ideální chlap, ale nejsem. Některé také říkaly, že by mě chtěly mít doma, abych jim vařil," říká s úsměvem Roman a dodává: "Já se snažím všem dívkám odepisovat, protože to vnímám téměř jako svoji povinnost. Nicméně na vše odpovědět nestíhám, a tak bych se všem, kterým jsem neodpověděl, tímto rád omluvil."

Tak co, holky, odpustíte mu to?

Autor: niž

Diskuze