Mary Turner Thomson - 1
Zdroj: facebook.com
Mnohoženství

Mary žila šťastný a spokojený život: Ani v tom nejhorším snu ji nenapadlo, co po letech zjistí o svém manželovi!

Britka Mary Turner Thomson žila několik let v harmonickém vztahu se svým manželem a dětmi. Jednoho dne jí zazvonil telefon a dozvěděla se krutou pravdu, která jí navždy změnila život.

8 fotek
Mary Turner Thomson z Edinburghu byla svobodná matka, která hledala lásku a otce pro své děti. Na internetu se seznámila s milým mužem Nejdříve se zdálo, že bude vše naprosto dokonalé. "Potkala jsem Williama na internetu, když jsem byla single máma devítiměsíčního dítěte. Byl okouzlující. Začali jsme spolu randit a po dvou týdnech mě požádal o ruku. Řekla jsem ne, ale přesto jsme se zasnoubili. Pak jsme se vzali. Po šesti měsících jsem otěhotněla. Bylo to pro mne překvapení, protože tvrdil, že je neplodný,"cituje Daily Mirroror Britku.

William Allen Jordan naivní Mary tvrdil, že je agentem CIA s posláním v britské tajné službě MI5 a musí často chodit na "mise". Často chodil domů pozdě a Mary mu jeho lži věřila. Dokonce ji přesvědčil, aby zaplatila 200 tisíc liber (5 717 610 Kč) údajnému vyděrači, který jim měl vyhrožovat, že jim unese děti.

"Myslela jsem si, že pokud jim nedáme peníze, zabijí naše děti. Žila jsem v tom nejhlubším omylu," vysvětluje žena. Po letech však odhalila pravdu. Jednoho dne jí zazvonil telefon. Volala jí jiná paní Jordan, která Mary oznámila, že je její manžel chronicky bigamista. Měl 13 dětí se 6 různými ženami. Jordana nakonec odsoudili za bigamie, ale i za nezákonné držení paralyzéru, podvod a jiné trestné činy. Dostal 5 let vězení a deportovali ho zpět do USA.

Autor: mk

Diskuze