Martina Fialková - 1
Zdroj: Instagram
Pohled pro Bohy

Martina z Robinsonova ostrova je pěkná dračice! Tady jsou nejžhavější FOTKY z jejího soukromí

Robinsonka Martina se v soutěži stále drží. To, že má tahle kráska kuráž, je poznat i z jejích odvážných fotek. Zvláště pro pány je tohle pastva pro oči. No, ne?

12 fotek
V pondělním velikonočním díle Robinsonova ostrova přišli diváci televize Nova o další dvě krásky. Po duelu vypadla blondýnka Nikol a vegetariánka Janina. V soutěži tak postupně ubývá představitelek něžného pohlaví. Kdo se ale stále drží, je temperamentní černovláska Martina.

Servírka Martina šla do reality show, na jejímž konci vítěz získá odměnu ve výši 2 500 000 korun, s velkým odhodláním a slovy, že se jen tak něčeho nezalekne (kromě toho, že bude muset jít „na velkou“). A zatím to vypadá, že Martina bude jednou z mála žen Robinsonova ostrova, které mají šanci na výhru.

Ostatně tomu nahrává i fakt, že si její fanoušci všimli, že je Martina až nápadně podobná Parvati Shallow, vítězce původní americké verze Robinsonova ostrova. Jak bude Martina, která ráda provokuje především muže, v soutěži pokračovat. Udrží se? Vypadne? Zvítězí? To je zatím ve hvězdách. vy se ale teď můžete podívat na její žhavé fotky!

Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu večer na Nově!
 

Autor: bin

Diskuze