Martina Randová - 4
Zdroj: TV Nova
Zdraví je jen jedno

NÁVRAT PO KOLAPSU: Martina Randová má po zhroucení na place problémy s páteří! Bude v pořádku?

Oblíbená herečka z Ordinace Martina Randová (44) zkolabovala přímo na natáčení a ze seriálové ordinace musela být rychle převezena do skutečné nemocnice. Co se jí stalo? A jak se jí dnes vede?

6 fotek
Příliš mnoho závazků, vysoké pracovní nasazení, málo odpočinku a bolesti zad, které herečka Martina Randová dlouho přecházela, nakonec skončily kolapsem přímo na place. Její tělo už nezvládlo nápor a zkolabovala v důsledku celkového vyčerpání organismu.

Po měsíci rekonvalescence se zdá, že nejhorší má herečka za sebou, avšak stále se nemůže věnovat všem aktivitám jako dřív, protože ji dodnes trápí bolesti páteře. „Kvůli problémům s páteří chodím pořád na rehabilitace a musím být opatrná,“ řekla herečka deníku Aha!. A pokračuje: „Pomalu přidávám sport. Běhám takzvaný indiánský běh. Vypadá to tak, že se chvíli jde, chvíli běží. Dokonce jsem si kvůli tomu koupila kvalitní běžecké boty.“

Je vidět, že „Heluš“ konečně naslouchá více svému tělu, více se šetří a hlavně omezila pracovní aktivity. Konečně si dopřává pořádný odpočinek, který si dlouho a nesmyslně odpírala. Nyní má v plánu si ho pořádně užívat. Důkaz, že herečka svůj potřebný odpočinek vážně je i to, že byla nedávno přistižena, jak se nechává hýčkat v kosmetickém salonu. Tak snad už to s ní bude jen lepší a diváci Ordinace se budou moct radovat i nadále z její komplikované postavy!
 

Autor: ham

Diskuze