Martina Balogová - 5
Zdroj: TV Nova / Facebook
Tomu byste nevěřili

Martina Balogová ze SuperStar zmizela ze světa šoubyznysu: To budete koukat, čím se teď živí!

Hlas jako zvon Martiny Balogové (39) v prvním ročníku SuperStar uchvátil snad každého. Karel Gott s ní dokonce po jejím vyřazení natočil duet. Ve světě šoubyznysu se ale ani přes to moc neuchytila. Čím se teď tedy živí?

10 fotek
Rodačka z Ústí nad Labem Martina Balogová v roce 2004 zazářila v prvním ročníku Česko hledá SuperStar. Skončila na pátém místě. V soutěži tehdy svým fenomenálním hlasem uchvátila nejen porotce, ale i samotného Karla Gotta, který jí hned po vyřazení nabídl spolupráci.

Netrvalo dlouho a Martina nejen že nazpívala duet s Karlem Gottem - Svět je prostě nekonečná pláž, ale 18. dubna 2005 vydala také své první album. Brzy však ze světa hudby pomalu zmizela. Tu a tam se objevila na nějaké akci a občas vystoupila se svým kamarádem Sámerem Issou. 

Teď už Martinu Balogovou ale dlouho nikde vidět nebylo. Hudebních nabídek dostává málo a tak ji zpěv neuživí. Navíc má ještě devítiletého syna - o to víc peníze potřebuje. Teď se prý živí jako uklízečka v hotelu v Německu. „Dojíždí do Německa, kde dělá uklízečku v hotelu. Vydělá si něco kolem třiceti tisíc korun, což jsou peníze na sever Čech celkem slušné. Pěveckých kšeftů v poslední době měla jako šafránu, a tak jí nic jiného nezbývalo,“ řekl eXtra.cz velmi dobře informovaný zdroj.

Hudbu pověsila na hřebík! Neuhodnete, jakou profesi dělá účastnice SuperStar dnes
Kam se ztratil Dlouhý Janek z Ať žijí duchové? Jeho současná vizáž vás udiví!

Autor: mk

Diskuze