Martin Stránský
Čím větší, tím lepší

Martin Stránský z Ordinace má tajnou vášeň: Udělal si řidičák na náklaďák a chce i autobus!

Herec Martin Stránský si překvapivě ve svém volném čase nehraje na chirurga, ale zkouší mnohem rafinovanější věci.

Herec ze seriálů Doktoři z Počátků nebo Ordinace v růžové zahradě 2 má rád rychlé stroje a vlastní jich hned několik. Jezdí vozem Audi A7 TFSI Quattro, má i Audi A6 a k tomu motorku. "Miluju, když se můžu na svém chopperu rozvalit a v sedmdesáti kilometrech se dívat kolem sebe, jak je to u nás v Česku krásné. Nemohl bych zalehnout na řídítka a klopit to do zatáček, to bychom tady asi spolu dneska neseděli," uvedl v rozhovoru pro blesk.cz.

Ale ještě o něco radši má velká auta. Ty největší. Nedávno si udělal řidičský průkaz na nákladní automobil a plánuje také, že se pustí do autobusu a získá papíry i na velký návěs. "Nevím, jestli to někdy budu k něčemu potřebovat, ale proč to nezkusit," vysvětluje svou motivaci.

Na českých silnicích se tedy pohybuje často a dost mu vadí různé nešvary řidičů. "Čeští řidiči nedívají do zpětných zrcátek tak často, jak by asi bylo záhodno. To souvisí i s chováním vůči motorkářům. A co už vůbec nechápu: nedávat blinkr. A když stojíte v koloně, neotevírejte jim schválně dveře, to je velká zhovadilost!"

Autor: pul

Diskuze