Martin Šafařík se setkal v Praze s Kelly Family, vystoupí na festivalu s jedním členem této legendární kapely - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Setkání s legendou

Martin Šafařík ze SuperStar se setkal v Praze s Kelly Family! Mají velké plány

V jeho rodném Uničově snad není člověk, který by jeho jméno neznal. Své město skvěle reprezentoval ve třetím ročníku Česko Slovenské SuperStar, kde skončil na 4. místě. A dnes? Dnes ho čeká stejné podium se členem legndární kapely Kelly Family!

7 fotek
Během soutěže si jeho zpěv oblíbila hlavně porotkyně Ewa Farna, která "Šafu" velice podporovala, a se kterou si vybudoval přátelský vztah.

Pět let po skončení soutěže se Martin Šafařík stále aktivně věnuje zpěvu. Když zrovna nekoncertuje, skládá hudbu nejen pro sebe, ale produkuje nové písně a alba také pro jiné umělce. Mimo to působí v Olomouckém kraji jako učitel zpěvu.

V minulém roce absolvoval veleúspěšné turné "VIVA La School Tour" po základních a středních školách po celé Moravě, které zhlédlo zhruba 10 tisíc žáků. Ty také Martin aktivně zapojil do své show.

V letošním roce bude pracovně velmi vytížen, vystoupí hned na několika festivalech a pro jeden z nich dokonce napsal titulní píseň. Jedná se o festival Happy Faces, na kterém vystoupí s umělci jako jsou Marie Rottrová, skupina Slza, Jiří Schmitzer, Jakub Ondra, Petr Bende, Jaksi Taksi, Lunetic, Jaroslav Hutka nebo John Kelly z legendární hudební skupiny Kelly Family. S Johnem a ostatními Kellyovci se Martin dokonce nedávno setkal, a to po jejich velkém comebacku století v pražské O2 aréně.

V soukromí je Martin velice šťastný. Již přes rok žije ve společné domácnosti s krásnou a mladou přítelkyní Monikou a proslýchá se, že tyto dvě hrdličky spekulují o svatbě.

Autor: bin

Diskuze