Martin Maxa
Zdroj: Yes Visage
Proč?

Martin Maxa podstoupil speciální obřízku!

O tom, zda má zpěvák a skladatel Martin Maxa nějaké plastiky, se spekuluje už dlouho. Na svůj věk totiž vypadá pozoruhodně dobře...

5 fotek

Podle expertů má na fyzický vzhled vliv i fyzický pohyb, který udržuje kůži v dobré kvalitě, čili zpomaluje známky stárnutí. Martin se nicméně nezříká ani chirurgických zákroků, ačkoli v jeho případě důvodem není výhradně zvelebení vzhledu.

Jak je to tedy s jeho plastikami? "Právě jdu na zákrok Endotine, který mi pozvedne obočí a současně podstupuji i korekci víček, kterou už mám jednou za sebou, zhruba před čtrnácti lety, ale gravitace opět vykonala své dílo zkázy, a tak jsem se na plastické klinice svěřil do rukou pana doktora Krejči, aby mi vylepšil okolí očí a pozvedl obočí. Říkám tomu oční obřízka..." smál se Maxa.

Co jej k tomuto kroku vedlo? "Samozřejmě jsem rád, že výsledek vede ke zlepšení estetického dojmu, čili nebudu děsit na koncertech své posluchače, ale také mi to zpříjemní běžný život. Spadlá horní víčka a obočí způsobují, že jsou oči unavené a hůř se mi kouká. Já třeba večer v posteli rád čtu a když vám na oči tlačí přebytečná kůže, dostávají zabrat. Tahle operace mi zkrátka poskytne jen samé radosti," vysvětlil s úsměvem Martin Maxa, než ho odvezli na operační sál.

Autor: mivr

Diskuze