Tomás Dastlík - 1
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com
Pan Dastlík, nebo paní Dastlíková?

Martin Maléř jako žena? Takhle jste herce ještě neviděli! FOTO

Herec ze seriálu Ulice Tomáš Dastlík (42) ví, jak pobavit své fanoušky. Na jednu stranu zodpovědný otec od rodiny, a na straně druhé? Opravdový bavič!

9 fotek
Herce Tomáše Dastlíka mají fanoušci seriálu Ulice rádi jako Martina Maléře, který dennodenně řeší běžné starosti se svou manželkou Veronikou a dospívajícím synem Filipem. Ve skutečném životě je herec tatínkem teprve krátce. Jeho partnerka přivedla krátce před Vánoci na svět syna Ondráška, a tak se Tomáš dočkal své rodičovské role naostro.

Když zrovna netráví čas se svojí rodinou nebo nenatáčí v hostivařských ateliérech, věnuje se herec především divadlu. A v něm se občas stane, že se chopí role poněkud netradiční. V den, kdy měl představení Romeo a Julie, ve kterém hraje například i s uliční kolegyní Sabinou Rojkovou alias Viki Horákovou, si vyzkoušel, jaké by to bylo být ženou.

A jak vypadal? Perfektní líčení, šaty i póza svědčí o tom, že se Tomáš umí vžít opravdu do jakékoliv role. Je to zkrátka profík, který se nebojí dělat si legraci i sám ze sebe. Na vtipná selfíčka se podívejte v galerii!

Autor: bin

Diskuze