Martin Kocián - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Blýská se na lepší časy

Martin Kocián z Luneticu se bude ženit! O ruku požádal ženu, kvůli které dostal podmínku. FOTO

Zpěvák Martin Kocián (41) si prošel opravdu divokým obdobím. Loňský rok se pro něj nenesl zrovna v tom nejlepším duchu. Během hádky se měl drsně poprat s přítelkyní a za napadení si následně vysloužil od soudu tříletou podmínku. A letos? Budou se brát!

7 fotek
Loňský rok byl pro Martina Kociána z legendárního boybandu Lunetic opravdu nevydařený. Se svou dlouholetou přítelkyní Katkou se podle informací Super.cz měl v březnu poprat tak, že ze šarvátky vyvázla se zlomeným nosem, žebry a podlitinami na obličeji. Za tento incident si pak Kocián na podzim vysloužil tříletou podmínku.

Letos se ale karta obrátila a vypadá to, že se u Martina konečně blýská na lepší časy. Nejdříve se po letech usmířil s ostatními členy kapely Lunetic a následně s nimi oznámil velký comeback. A teď, o dalších několik měsíců později, oznamuje zásnuby!

Během romantického výletu do Jižních Čech požádal Kocián Katku o ruku. Na sociální síti se pak sám pochlubil zásnubní fotkou ze zámku Hluboká. Snad se tedy bude Martinovi konečně dařit i nadále a temnou minulost spojenou především s drogami navždy vytěsní ze svého života.

Autor: bin

Diskuze