Martin Dejdar - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Hořké ráno

HROZNÉ: Martinovi Dejdarovi vykradli auto! Přišel o cenné věci, a tak žádá veřejnost o pomoc

Oblíbený herec a výrazná osobnost v show Tvoje tvář má známý hlas Martin Dejdar (52) zažil hodně špatné ráno. Zjistil, že do jeho auta se vloupal drzý lupič a ukradl mu cennosti, které pro něj mají obrovskou hodnotu. Žádá tak všechny o pomoc! O co přišel?

O Martinovi Dejdarovi je známo, že se kromě herectví věnuje také sportu. Konkrétně propadnul kouzlu hokeje, kterým žije a i ho sám aktivně hraje. Proto s sebou často převáží v autě své dresy, které navíc s blížícím se mistrovstvím světa v hokeji nabývaly na významu. Ovšem v noci o dva tyto cenné skvosty přišel a prosí veřejnost o pomoc!

Na sociální síti se zoufalý Martin nejdříve vyjádřil k prvnímu dresu: „V noci mi nějaký zmetci vykradli auto a ukradli dva historické hokejové dresy. Jeden ze Staroměstského náměstí, když jsme oslavovali Nagano, je to dres, který má hnědé fleky od šampaňského, jsou tam podpisy všech hráčů a na zádech jsou všechny výsledky našeho týmu z Nagana."

A o druhém dresu napsal: „Ten druhý je dres nároďáku, čistej a na zádech má padesátku a s mým jménem Dejdar. Kdybyste někdo, kdokoliv viděl, že to někdo někde nabízí, dejte mi prosím vědět, hodně to pro mě znamená. Díky moc!“ Doufejme, že s pomocí veřejnosti se dresy najdou a v pořádku herci navrátí. Mají totiž pro něj nevyčíslitelnou hodnotu. Držíme palce!

Autor: ham

Diskuze