Martin Dejdar a Dara Rolins - 1
Zdroj: Profimedia
Jejda

Martin Dejdar se obul do Dary Rolins kvůli rozchodu s Rytmusem: Nevydařený vtípek!

Celé Česko i Slovensko ví, že Dara Rolins (45) a Rytmus (45) jsou jako pár už minulostí. Pak se ale najdou tací, kteří na toto téma vymyslí nevinný žertík a oheň je rázem na střeše!

5 fotek
V březnu prosáklo na povrch, že už Dara není s Rytmusem. S postupem času se ale ukázalo, že jejich vztah skončil už nejméně před rokem, a tak se dá předpokládat, že z nejhorších pocitů jsou oba už venku. Přesto sedm let je sedm let, a tak se najdou chvíle, které mohou ranit i po takové době.

Na finále České Miss vystupovala Dara Rolins. Moderátorem slavnostního večera byl Martin Dejdar, a tak toto spojení přinesla takové menší faux-paus, které, jak se lze domnívat, zpěvačku moc nepotěšilo. Když totiž dozpívala, známý komik a moderátor se (jistě bez zlého úmyslu) s ní rozloučil žertíkem: „Ať chce, nebo ne, pořád má rytmus v těle,“ prohlásil Dejdar.

Slovní hříčka ale diváky v sále příliš nepobavila a jejich reakce byla poněkud dost chladná. Vypadá to, že z vtipu se stal rázem trapas, protože jsou zkrátka témata, o kterých se nežertuje. Vždy pozitivně naladěný Martin to ale určitě nemyslel zle a holt i on je důkazem toho, že moderovat přímý přenos je tvrdým oříškem i pro ty největší profesionály.
 

Autor: bin

Diskuze