Martin Dejdar s manželkou Danielou
Zdroj: isifa.com
Ozzák stárne

Martin Dejdar: Cítím se na dvacet, ale už nejsem romantik

Herec Martin Dejdar, známý například jako Ozzák ze seriálu televize Nova Comeback, se představil jako Mýdlový princ. Co o roli řekl?

5 fotek

Obrovská energie, stoprocentní pohybové nasazení a skvělé písničky Václava Neckáře – to vše a mnohem více je nový muzikál divadla Broadway Mýdlový princ. V hlavní roli příběhu neúspěšného herce, který hledá sám sebe, se představil Martin Dejdar.

Přiznal se, že zatím si představení ale moc neužívá: "Nejtěžší
je přežít prvních dvacet minut bez chyby, no a když se to povede, tak to ze mě spadne, a pak už je to dobrý... Od nějaký desátý reprízy si to začnu užívat a už se na to těším."

Zkoušení bylo pro Martina velkou výzvou, i proto, že jeho role má neuvěřitelně bohatý hudební part, který v jiných muzikálech herci nemají. Mnoho nápadů vznikalo právě během zkoušení.

"Už nejsem žádný romantik a tak jsem si řekl, že by bylo dobrý ty romantický místa trochu zreálnit a ty happyendy trošičku ořezat, aby tam bylo víc konfliktů a aby to bylo tak nějak blíž k tomu reálnýmu životu a taky věku," pokračoval Dejdar.

Martin svůj věk na jevišti svým výkonem naprosto popírá a popřel ho i v zákulisí, kdy prozradil, že svých pět křížků necítí: "Ne vůbec, mně je dvacet! To si myslej všichni kolem, ale já to vidím úplně jinak!"

Autor: mivr

Diskuze