Martin Chodúr a Ivona Selníková
Zdroj: isifa.com
Je nejvyšší čas

Martin Chodúr to se svou starší milenkou myslí vážně: Budou mít dítě!

O vítězi soutěže SuperStar se píše nejen díky jeho nesporným pěveckým kvalitám. Kvůli jeho vztahu se starší dámou se do něj pustil také bulvár. Ale Martin s ženou, která by mohla být jeho matkou, vydržel. A chce jít ještě dál!

Martin Chodúr (24) vypadá starší, než ve skutečnosti je, a také dělá hudbu pro starší posluchače, než třeba jeho kolegové ze SuperStar. Takže je asi logické, že se mu líbí i starší ženy. S ředitelkou kosmetické firmy Ivonou Selníkovou (39) jim to klape už pěkně dlouho.

"Možná to je zvláštní, ale v ničem se nerozcházíme. Za dobu, co jsme spolu, jsme poznali mnoho podobných párů, které spolu žijí spokojeně spoustu let. Věřím, že každý potká v životě jen jediného člověka, který je pro něj ten pravý," uvedl k tomu v rozhovoru pro Blesk.

On je umělcem, ona ředitelkou firmy. Přesto Martin říká, že dokonce i jejich práce mají hodně společného: "Práci s lidmi, cestování, zodpovědnost. A že není nic důležitějšího, než být slušným člověkem a stát si za vlastními rozhodnutími."

A kdy se Martin Chodúr stane otcem? Bude to nečekaně brzo... "Klidně hned. Myslím, že mám nejvyšší čas," prohlásil.

Autor: pul

Diskuze