Marta Jandová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Soutěž si zamilovala, ale...

Marta Jandová zavzpomínala na Tvojí tvář! „Když jsem si tátu vytáhla, nebyla jsem vůbec ráda...“

Když si oblíbená zpěvačka Marta Jandová (42), která zářila v druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas, v ruletě vylosovala svého tátu Petra Jandu (74) byla pořádně v šoku. Co pro ni znamenalo předvádět tatínka? Zpětně to pořádně zhodnotila!

7 fotek
Zpěvačka celou dobu patřila mezi favority ostře sledované soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Když si ale vylosovala, že bude předvádět svého tátu, začala se vztekat. Proč tomu tak bylo? „Když jsem si tátu vytáhla, nebyla jsem vůbec ráda. Byla jsem z toho totiž strašně nervózní,“ přiznala zpěvačka. „Nakonec jsem ale byla šťastná. Byl to pro mě opravdu hezký a dojemný zážitek,“ hodnotí Marta vystoupení s odstupem času.

„Na třetí řadu soutěže Tvoje tvář má známý hlas se budu určitě dívat! Vždycky se mi to moc líbilo a bavilo mě to. Trošku novým soutěžícím závidím, že mají všechno teprve před sebou. Doufám, že se někdy půjdu podívat alespoň jako divák,“ posmutněla zpěvačka, která se spolu s dalšími celebritami zúčastnila ochutnávky nejvyhlášenějšího čaje na světě.

„Já mám ráda černé nebo zelené čaje. Čaj mám spojený se snídaní nebo s pocitem zimy. Piju ho, když jsem smutná. Je to prostě součást mého života jako pro někoho jiného cigareta.“ Pochvala si Marta, která si podle svých slov stejně nejvíc odpočine při masáži, kterou miluje. A že si zpěvačka odpočinek zaslouží. Když zrovna není v pracovním kolotoči, tak se naplno věnuje malé dcerce Marušce, která už na ni doma nedočkavě čekala.

Autor: mic

Diskuze