Tvoje tvář má známý hlas: Marta Jandová jako Cee Lo Green
Zdroj: TV Nova
Podruhé jedničkou

Marta Jandová o druhém vítězství v Tváři: Je mi jasné, proč jsem vyhrála!

Zpěvačka Marta Jandová se v neděli v show Tvoje tvář má známý hlas stala již podruhé vítězkou. První místo jí přinesl Cee Lo Green a píseň Forget You. A co po vítězství prozradila?

13 fotek
Neskutečné výkony, skvělá vystoupení a hlavně perfektní masky... V neděli na televizních obrazovkách TV Nova pokračovala úspěšná show Tvoje tvář má známý hlas a bylo to opět fenomenální.

Vítězkou se stala Marta Jandová, která vystoupila jako Cee Lo Green s písní Forget You. Jako první soutěžící tak zvítězila již podruhé. „Člověk má samozřejmě vždy radost, když zvítězí. Ale na druhou stranu víme, že o to vítězství tu úplně nejde. Je to vlastně zábavný pořad. Pamatuji si na úplně první díl, kdy jsem dostala své první dva body – jeden byl od Jakuba Koháka, druhý o Ivy Pazderkové. A to bylo první bodování! Takže jsem si říkala: ,Hm, tak mám dva body od prvních dvou lidí, to je super,‘“ směje se Marta a dodává: „No, a najednou jsem už podruhé zvítězila.“

Zpěvačka však vítězství vidí podobně jako ostatní soutěžící. „Myslím si, že by bylo super, kdyby každý týden vyhrál někdo jiný, už z toho důvodu, že každý dáváme peníze jiné nadaci.“ A co musí člověk udělat pro to, aby zvítězil? „Ta vítězství záleží na spoustě aspektech. Většinou vyhráváme s písničkami, se kterými by nás ani nenapadlo, že můžeme vyhrát. Takže ani u Cee Lo Greena jsem nečekala, že bych mohla zvítězit. Myslím, že Cee Lo Green nevyhrál za mě, ale vyhrál za masku,“ svěřila se Marta, která si zatím všechna vystoupení velmi užila.

Autor: niž

Diskuze