Markéta Stehlíková - 1
Zdroj: facebook.com
Těžké chvíle

Markétu Stehlíkovou alias Karlu z Ulice potkala na dovolené velká nepříjemnost! Proč měla strach o dceru?

Markéta Stehlíková (32) si po pracovním nasazení užívala zasloužené dovolené na španělské Mallorce. Leckdo by jí možná záviděl - ono ale nebylo tak úplně co! Vše kvůli malé dceři.

6 fotek
Markétu Stehlíkovou vídají diváci seriálu Ulice na televizním obrazovkách téměř denně. Do děje se v roli vyšetřovatelky Karly dostala nenápadně, zato s ním ale začíná pěkně hýbat! Kromě seriálu se věnuje herečka i hraní v divadle, a tak není divu, že potřebovala tzv. vypnout.

Spolu s dcerou Josefínkou odcestovala na odpočinkový pobyt do pěkného resortu na Mallorce. Vypadalo to, že si holky společně užijí spoustu legrace, ale bohužel se nad jejich výletem brzo začaly stahovat mračna. Místo válení se u vody, koupání a užívání si takřka exotického počasí, se musela Markéta začít o malou Pepinku starat víc než obvykle, protože holčička jako na potvoru dostala zánět ucha.

Kdo někdy tuto nepříjemnost zažil nebo má v okolí někoho, kdo zánětem ucha někdy také trpěl, tuší, že to není rozhodně nic malicherného. Nesnesitelné bolesti dokáží pěkně zkazit fajnovou dovolenou. Herečka okomentovala vzniklou situaci sice s nadledem a humorem sobě vlastním, přesto naprosto výstižně: „Dovolená life! Nemocnice, antibiotika, žádný koupání - oujes! Tak aspoň žerem!“

Autor: bin

Diskuze