Zdroj: YouTube / Markéta Konvičková
Horší a horší zážitky

Markéta Konvičková zažila den plný smůly: Zima, evakuace, neslušný taxikář a vůbec žádná elektřina

11. 1. 2019

Finalistka SuperStar a hvězda Tváře Markéta Konvičková (24) zažila šílený den. Cestou vlakem z Ostravy do Prahy strávila sedm hodin! Kvůli závadě na soupravě musela čekat v zimě na náhradní vlak. Smůla ji však neopustila ani po opožděném příjezdu do Prahy.

8 fotek
V pracovním životě se této třinecké rodačce daří přímo skvěle. S Monikou Bagárovou (24) vydává klip ke společné písni a Markétini fanoušci se můžou těšit na nové album a turné, na které se zpěvačka chystá.

Nicméně i přes její nepopíratelné úspěchy nachystá Markétě život občas nepříjemné situace a komplikace. Po době strávené pracovně v Ostravě se těšila už zpátky do Prahy. Na cestě vlakem jí však štěstí nepřálo. Kvůli závadě na vlakové soupravě byl vlak nucen zcela zastavit uprostřed zasněžené krajiny mezi Ostravou a Olomoucí. Ve vagónech se vypnula elektřina a přestalo se topit.

„Ve vlaku, po tmě. Závada. 1,5 hodiny zpoždění, zatím,“ sdělila Markéta světu na svém Instagramu. Nejspíš nevěděla, co přesně se děje, ale v tuto chvíli ještě nevěšela hlavu. Na místo ale za nějakou dobu přejeli hasiči a všechny cestující začali z vlaku evakuovat. Naštěstí mohli přesednout do náhradní soupravy. „Už svítíme v náhradní soupravě. Krásná práce, hasiči top! Praho, vidíme se za 2,5 hodiny, když se zadaří,“ napsala radostně asi o 15 minut později.

Po sedmi hodinách strávených ve vlaku se konečně dočkala vytoužené Prahy. Protože chtěla být co nejrychleji doma, zavolala si taxi. Po nastoupení zažila doslova šok. Taxikář jí totiž vynadal, co si to vlastně dovoluje: „Nasednete do taxíku a v momentě, kdy řeknete adresu, vás pan taxikář sprdne, že to není zase tak daleko a že z toho nebude nic mít.“

Mohlo by se zdát, že ji tne den už ji nic horšího nemůže potkat, ale opak je pravdou. Když přijela domů, zjistila, že jí v bytě nefunguje elektřina. Zpěvačka svůj příběh na sociální síti uzavřela slovy: „Jdu to zaspat a odkládám telefon, protože si ho nemám kde nabít. Ale nenaděláš nic.“

Autor: kap

Diskuze