Sexy tělo

Markéta Konvičková odhodila všechny zábrany a vyfotila se nahá: To jsou ale křivky! FOTO

Markéta Konvičková si užívá romantiku na Francouzské riviéře. Po ránu se v balkonových dveřích vystavila úplně nahá. Fotkou se pak pochlubila na sociální síti.

4 fotky
Zpěvačka Markéta Konvičková (24) byla dříve nevinnou blondýnkou a jeden čas se pyšnila tím, že je ještě panna. To už ale určitě dávno není pravda. Je totiž šťastně zadaná. S přítelem si nyní užívá romantiku na Francouzské riviéře v městečku Sainte-Maxime.

Markéta už před časem ukázala, že se dokáže odvázat a být pořádně sexy. Tentokrát své dokonalé křivky vystavila na dovolené v balkonových dveřích jen chvíli poté, co vylezla z postele. Oděna byla jen do kabátku od pyžama, který jí sjížděl z ramen a zakrýval pouze část zad.

Na fotografii, kterou zveřejnila na svém Instagramu, je více svlečená, než oblečená, a dokonce je vidět i část jejího zadečku. „Ach, to prostě nemůžeš být naštvaný, když ráno vstaneš a vidíš východ slunce nad mořem. Nachystáš snídani, uděláš kafíčko, sedneš si ven, dostaneš hubana do vlasů, vedle tebe se usmívá tvůj kluk a nic ti nechybí," napsala ke snímku zpěvačka.

Ve videu výše si můžete připomenout, jaké byly Markétiny začátky, když soutěžila ve finále Česko Slovenské SuperStar.

Správné postoje pro sexy fotky
Věříte partnerovi, že vaše sexy fotky nezneužije?

 

 

Autor: mk

Diskuze