Markéta Konvičková
Zdroj: Instagram
Nádherné tělo

Markéta Konvičková odhalila své sexy křivky: V těchto provokativních plavkách se chystá k moři! FOTO

8. 4. 2018

Zpěvačka Markéta Konvičková (23), která se proslavila díky SuperStar a zazářila také v show Tvoje tvář má známý hlas, nyní na sociální síti vystavila své tělíčko zahalené jen pod pár bílých pruhů látky.

11 fotek
Za křehkou sexy blondýnkou Markétou Konvičkovou se chlapi jen otáčejí a v těchto poloprůsvitných plavkách, které si pořídila na dovolenou, mužských očí spočívajících na jejím těle ještě přibyde. „Moniiiii, tak já už zkouším plavky!!! Letíme spolu za tři týdny na DOVOLENOU, jsme se PROSTĚ rozhodly,“ napsala zpěvačka k černobílé fotografii v plavkách, kterou umístila na Instagram.

„S Monikou Bagárovou jsme se spontánně na jednom koncertě domluvily, že poletíme na dovolenou. Chlapy necháváme doma a užijeme si to spolu,“ řekla eXtra.cz Markéta Konvičková, která už tu nejdůležitější výbavu k moři má. „Doma bych si takové plavky asi nevzala, ale u moře si to člověk chce užít. Samozřejmě taky kvůli fotkám. Ale opalovat se v nich nebudu, nechci domů přijet jako zebra. Maximálně si je vezmu někam do stínu,“ přiznala.

Není to poprvé, co si mladá pěvecká hvězda takové odvážné plavky oblékla. V klipu k písni Bloudím, kterou nazpívala s kamarádem Janem Bendigem, v jedněch dost provokativních také zářila. Ty zakrývaly ještě méně, než ty, které si chystá vzít Markéta k moři.

Autor: mk

Diskuze