Zdroj: TV Nova
Co se stalo?

Marie z Výměny manželek se po natáčení nervově zhroutila: Brala prášky na uklidnění! VIDEO

Na konci premiérové epizody Výměny manželek se Marian rozhodl si svou partnerku Marii vzít. Jak to nakonec s dvojicí dopadlo a proč se Marie nervově zhroutila?

12 fotek
Premiérová epizoda Výměny manželek divákům představila rodinu z Libochovic, kterou tvoří Marie (34), Marian (31), Martin (9) a Maruška (6). Na druhé straně se seznámili s Petrou (43), Dušanem (38) a Laurou (13), kteří žijí v obci Velká.

I když závěrečná debata mezi osmi očima vypadala dramaticky, Marian se nakonec rozhodl svou partnerku požádat o ruku. Nebyla to zrovna nejromantičtější žádost, ale Výměna je zřejmě utvrdila v tom, že k sobě zkrátka patří.

Pár se po natáčení skutečně vzal „Byla to nádhera, obřad jsme měli na městském úřadě, i když jsme se původně chtěli vzít na zámku, kde bohužel na daný termín neměli místo,“ mluvil o nejkrásnějším dni svého života rozzářený Marian.

Kromě svatby přišlo i stěhování. Rodina se přestěhovala do velkého rodinného domu. Místo poklidného spokojeného života však krátce před vysíláním epizody přišla tvrdá rána. Marie se nervově zhroutila. „Byla jsem u doktora, který mi dal prášky na uklidnění,“ svěřila se. Co se stalo, se dozvíte ve videu.

Celý díl Výměny manželek můžete sledovat na webu Nova Plus.

Zásnuby jako milník ve vztahu! Jste na ně připravena?
Nemá se k tomu vás požádat o ruku? Co za tím vězí?

Autor: mk

Diskuze