Leoš Mareš a Kazma
Zdroj: Instagram
Musí odevzdat Ferrari

Mareš prohrál sázku: Kazma na něj nastražil boudu! Není to ale už trochu přes čáru? VIDEO

Moderátor SuperStar Leoš Mareš (41) se před časem vsadil, že bude celý měsíc jezdit trabantem. Pokud ho někdo uvidí prý v jiném autě, než je trabant, vyhraje jeho Ferrari. Kazma na něj ušil bizarní léčku. Dostane teď Ferrari?

Nyní by se měl majitelem luxusního vozítka stát bavič Kazma, který Leoše mareše natočil v jiném voze, než je trabant. Povedlo se mu ho tak nachytat. Mareš s tím, že by prohrál sázku ale nesouhlasí. Vše se totiž stalo za dost podivných okolností a Kazmova léčka byla poněkud drsná.

Bavič na Mareše údajně nastražil falešnou dopravní nehodu, při které moderátor, který chtěl pouze pomoci zachránit člověka, sedl do jiného vozu. Alespoň tak vše popisuje ve videu, které umístil na svůj Instagram a do Instastories.

„Celý smysl sázky s trabantem byl – musím jezdit měsíc jen v trabantu, a když mě někde uvidíte podvádět, tak dostanu trest. Kazma to viděl jinak. Nafingoval nedaleko mého domova tragickou dopravní nehodu, která vypadala až neuvěřitelně skutečně. Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchrannou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem. Kazma to natočil a celý dnešní den se mě snažil přimět ke spolupráci a spoluvytvoření nové epizody jeho show. Podle něj jsem sázku o Ferrari prohrál. Já si to nemyslím,“ píše Mareš.

Fanoušci teď na sociální síti spekulují, zda jde o nejhloupější Kazmovu léčku, kterou kdy vymyslel, a nebo vše Leoš Mareš jen hraje a nic takového se ve skutečnosti nestalo. "Buďto jste právě udělal fakt nejhorší projekt a vtípek kariéry, nebo jste borec, který zaslouží uznání. Ale to se zřejmě dozvíme," napsal jeden z uživatelů Instagramu pod Marešovo video. "Tak to už je dost přes čáru ne?" píše další. Jiní se zase navážejí do Kazmy. "Tohle, co Kazma předvedl, je vrchol lidského odpadu. To už totiž není ani trochu sranda, ale jen výplod chorýho mozku," objevilo se například mezi komentáři.

 

 

Tohle se stalo dnes ráno Více v IG Story Celý smysl sázky s Trabantem byl “Musím jezdit měsíc jen v Trabantu a když mě někde uvidíte podvádět, tak dostanu trest” Kazma to viděl jinak. Nafingoval nedaleko mého domova tragickou dopravní nehodu, která vypadala až neuvěřitelně skutečně. Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchranou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem... Kazma to natočil a celý dnešní den se mě snažil přimět ke spolupráci a spoluvytvoření nové epizody jeho show. Podle něj jsem sázku o Ferrari prohrál. Já si to nemyslím..

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

 

ROZHOVOR: Instagramový král Leoš Mareš prozradil, kdo ho na sociálních inspiruje!

Autor: mk

Diskuze