Nový videoklip

Marek Ztracený je Zdeněk Godla: Za všechno může kouzelný klobouk!

Marek Ztracený (34) má nový klip. Jmenuje se Dvě láhve vína a zahrála si v něm pěkná řádka celebrit. Kromě Martiny Pártlové (39) a Jiřího Krampola (80) v něm podstatnou roli sehrál i Zdeněk Godla (43), v jehož těle se Ztracený ocitne. Ve videoklipu tak uvidíte spoustu humorných situací.

8 fotek
Nový videoklip k písni Marka Ztraceného pojednává o tom, jak se díky kouzelnému klobouku promění Marek Ztracený ve Zdeňka Godlu a naopak. Oba pak zažijí nečekané situace. Jednou z nich je, když se Marek v těle Godly objeví na svém vystoupení.

„Odehraju koncert a budu chodit mezi známými s podobiznou toho Zdeňka, a to je samo o sobě fakt vtipný, takže o tom to celý bude,“ prozradil Marek.

Marka Ztraceného totiž logicky nebudou poznávat fanynky ani kamarádi. V klipu si ale zahraje více slavných osobností. Roli přijala i Martina Pártlová nebo Jiří Krampol, který se zhostil role vyhazovače. „Je to jen epizodka. Dělám to, protože Marka mám strašně rád,“ řekl Krampol.

Píseň Dvě láhve vína Marek zpívá už nějaký ten pátek a nebude chybět ani příští rok v únoru na koncertě v O2 Aréně.

Zdeněk Godla je v současné době vycházející herecká hvězda. Kromě účinkování v klipu ho můžete spatřit v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Autor: Han

Diskuze