Marek Salvet
Zdroj: TV Nova/Instagram
Bílý problém

Marek Salvet alias Filip Maléř z Ulice zuří: Neuvěříte, co našel v sobotu po probuzení ve svém pokoji!

Jeden z nejmladších herců seriálu Ulice Marek Salvet (14) zůstal o víkendu spát doma. Když se ale v sobotu ráno probudil, čekalo na něj v jeho pokoji velmi nepříjemné překvapení, které rozhodně nečekal.

6 fotek
Marek Salvet, známý jako Filip od Maléřových z oblíbeného seriálu Ulice, je nejspíš na mejdany s kamarády ještě příliš mladý, a tak jako poslušný syn svých rodičů zůstal z pátku na sobotu doma. Když se ale dnes ráno v brzkých hodinách probudil, přišla ledová sprcha.

Tedy ne sprcha, ale ledové to rozhodně bylo! „Sníh! Neeeeeeee...,“ napsal do své InstaStory k fotce, na které zakroužkoval jakousi bílou tečku ležící na koberci. „Za 1. už má být jaro a za 2. už vůbec ne v mém pokoji!“ podělil se herec s ostatními sledujícími o své pohoršení z nečekaně chladného zimního počasí, které ho překvapilo bílými vločkami sněhu na koberci. (viz. galerie)

Tyto dojmy určitě v současné době nemá jenom on. Po jarních dnech přišla opět krutá rána v podobě sněžení a mrazů. Naštěstí ale mají meteorologové nejen pro Marka celkem dobré zprávy... Žádný strach, od úterý se má oteplit, a tak se snad nebude tenhle incident se sněhem na koberci opakovat.

Autor: bin

Diskuze