Holky si vyskakují

Marcela z Výměny manželek šílí z náhradních dcer: To jsou smradi... Aby se nepos*aly! VIDEO

V tomto díle uvidíme, jak si poradí temperamentní Marcela v rodině se šesti dětmi, kde pubertální děvčata jsou velmi svérázná a jestli se dokáže zasloužilá matka Helena přizpůsobit v rodině, kde je otec v domácnosti.

16 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Písku, kterou tvoří Marcela (34), Josef (47) a dcery Isabela (15) a Nela (8). Na druhé straně se seznámíme s Helenou (43), Luďkem (55), dcerami Helenou (14), Janou (13), Marií (11), Valentinou (12) a syny Petrem (7) a Matýskem (9), kteří žijí ve Vrchotových Janovicích.

Rodina z Vrchotových Janovic má aktuálně v domě šest dětí, ale celkově jich mají šestnáct. Ostatní potomci jsou již dospělí a žijí mimo domov. Druhou rodinu přihlásil do Výměny manželek Josef, který je doma v invalidním důchodu. Prodělal totiž rakovinu. Jeho žena Marcela, která je zvyklá vychovávat pouze dvě dcery, dostane v náhradní rodině docela zabrat. Na tak početnou domácnost není vůbec zvyklá. Navíc ji čekají velké spory s náhradními dcerami. Ty jsou totiž v pubertě a Marcela z nich bude naprosto šílet.

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.
 

Autor: bin

Diskuze