Kate a William - 1
Zdroj: Profimedia
To nevypadá dobře

FALEŠ V RODINĚ: Camilla se z krize Kate a Williama raduje! Proč jim přeje rozvod?

Manželství vévodkyně Kate a prince Williama se již nějakou dobu otřásá v základech. Královna vše udobřuje, zatímco její choť Camilla se v duchu modlí, aby k rozvodu došlo. Co za tím vězí?

8 fotek
Dříve to byla romantická láska jako z pohádky, o které by snila kdejaká žena. Dokonalý, milý a sympatický pár. To už je ale v případě britské vévodkyně Kate a prince Williama minulostí, minimálně tedy v tomto období. Jejich vzájemné neshody a rozepře se již nějaký ten pátek totiž táhnou. A tak musí zasáhnout ta nejvyšší v rodině, samotná královna! Ta teď totiž domlouvá Kate, aby se vrátila zpět do „růžového“ paláce. A co na to Kate? Ta se nechala nakonec královnou Alžbětou II. po naléhavém doprošování přesvědčit, aby se navrátila zpět do královského domova.

Krásná a půvabná vévodkyně si prý uvědomila a pochopila, že nejde jen o ní a její soukromé pocity, ale že je v zájmu monarchie chovat se jako správná manželka a též matka. Samozřejmě Kate z toho nadšená není, nicméně je jaksi nucena podřídit se povinnostem ženy jejího postavení a tedy tomu, co je důležité zejména pro zemi, která je jejím rodným domovem. Inu, není všechno zlato, co se třpytí. I blyštivě vyhlížející svět monarchů není ve svém jádru tak blýskavý, spíš naopak. Je zjevně nezbytné něco obětovat a upřednostnit zájmy vlasti před těmi vlastními.

Přesto, že se Kate přestěhovala zpět do paláce, na manželských problémech to neubralo, ba ještě nabraly větších rozměrů. Jeden z palácových špehů vpustil do světa informaci, že vévodkyně je vedle prince značně nešťastná a dává to také výrazně najevo, jak uvedl šíp.deník.cz. Nejvíc ji drtí, že k propagandě královské rodiny využívají také její dvě drahá dítka, malého Georga a princezničku Charlotte. Jeden ze zdrojů uvádí, že obě děti dle Kate poznamenalo to, jak se William choval k jejich matce po tom, co potratila a ona mu to hlasitě vyčítá. Manžel prý nemá dost odvahy hájit vlastní děti před zbytkem rodiny. Jenže William žije v tomto nafouknutém světě odjakživa a tak na tom neshledává nic, co by nějak vybočovalo normálu.

A aby toho nebylo málo, musí ještě někdo přilít do ohně. A kdo jiný než samotná Camilla, manželka prince Charlese, která by se tak mohla stát budoucí královnou, pokud by se skutečně Kate a William rozvedli. V jejich případě je situace tak křehká a nahnutá, že rozvod nevypadá jako nemožné řešení. Camilla tak doufá, že by se jí svatba s Charlesem mohla konečně pořádně vyplatit! Tak doufejme, že se jí to nepovede a manželé si svoje radikální neshody brzy urovnají. To však ukáže až čas.

Autor: Mark

Diskuze