Petr Svoboda a Jiřina Ptáčníková
Tyč bez překážek

Nečekaný atletický rozvod: Manželství Svobody a Ptáčnikové je u konce!

Aktualizováno 11.7. 2014 18:11

Atleti Petr Svoboda a Jiřina Ptáčníková se rozvádějí. Deset let spolu chodili, v roce 2012 se s velkou slávou brali, nyní je konec. Co je příčinou rozchodu ?

Na závodech se navzájem podporovali. Dvanáct let své úspěchy i zklamání společně zvládali. Najednou přišel zkrat manželství Petra Svobody a nejlepší české skokanky o tyči Jiřiny Ptáčnikové.

„Dvanáct let je skoro půlka života, to se nedá vymazat. Prožili jsme nádherné i těžké chvíle, Peťan se mi ze života neztratí,“ přiznala Ptáčniková pro sport.cz. Dodala:„Když se vidíme, je to těžké. Ale vždycky k sobě budeme mít nějakým způsobem blízko, i když už nebudeme manželé!“

Ani zranění nohy, se kterým více než tři roky bojoval Svoboda, v manželství nepomohlo. „Jířa se o mě strašně hezky starala, byla na mě milá. Starat se o někoho, kdo neměl chuť do života, bylo těžké. Uzavřel jsem se do sebe a schytalo to i naše manželství,“ okomentoval rozchod Svoboda. Ten po zdravotních potížích splnil limit a soutěžit tak bude na mistrovství Evropy v Curychu.

Sportovci shodně tvrdí, že příčinou rozchodu je dlouhodobá manželská krize.

Autor:

Diskuze