Akahi Ricardo a Camila Castello
Zdroj: facebook
Tak to je úlet

Manželský pár tvrdí, že už 9 let žije bez jídla: Nepochopíte, čím se živí!

Manželé Akahi a Camila už devět let prosazují životní styl, který by si dobrovolně osvojil asi jen málokdo. Ze svého života totiž prakticky úplně vyřadili jídlo!

5 fotek
Manželský pár Akahi Ricardo a Camila Castello se v roce 2008 rozhodli, že jídlo pro ně rozhodně není jednou z životních priorit, a že ho vlastně vůbec k fungování nepotřebují. Jako někdo vyřazuje maso a je vegetarián, jiný zase všechny mléčné výrobky a je vegan, tak tihle dva se rozhodli, že se stanou breathariány.

Oba jsou silně přesvědčeni, že jejich tělo se nejlépe uživí ze vzduchu a energie z vesmíru. 9 let tedy prakticky nejí. Občas, tak třikrát do týdne, si jen dají nějakou zeleninu nebo ovoce. Prvnítři roky však prý nejedli vůbec. Zeleninu s ovocem do jídelníčku zařadili hlavně z toho důvodu, že zjistili, že je to občas společensky nezbytné, dát si něco k jídlu (například, když jsou s práteli na večeři).

Akahi a Camila si na jejich životním stylu nemohou vynachválit i to, že za jídlo ušetří hodně peněz, které mohou raději investovat do cestování. Mají spolu dvě děti - pětiletého syna a dvouletou holčičku. Camila tvrdí, že během prvního těhotenství nejedla vůbec nic a i tak porodila zdravé dítě. Své děti prý ale do tohoto životního stylu nutit nechtějí.

Autor: bin

Diskuze