Tamara Klusová
Zdroj: Profimedia/ Instagram
Zvládla to na jedničku

Manželka Tomáše Kluse přijala drsnou velikonoční výzvu! Tohle každý nedokáže. FOTO

Zpěvák a skladatel Tomáš Klus (31) má doma krásnou manželku Tamaru (30). Ta nejvíce času věnuje rodině, a tak jako správná matka musí být dost kreativní. Teď se pustila do velké velikonoční výzvy!

9 fotek
Tamara Klusová částečně obětovala část pěvecké kariéry rodině, a tak je doma s třemi dětmi, které vychovávají společně s muzikantem Tomášem Klusem. Na jejím Instagramu je vidět, že rodina je opravdu vše a snaží se jí dávat maximum.

S dětmi proto nezapomněli teď o velikonočních svátcích barvit vajíčka a dodržet další známé tradice. Když jsme ale u těch vajíček, tady se Tamara ukázala jako pořádná bojovnice. Sama si vymyslela velkou velikonoční výzvu, kdy se rozhodla vyfouknout vajíčko, no, vajíčko... Spíš pořádné vejce. Sama ho nazvala dinosauřím, ovšem ve skutečnosti se samozřejmě jedná o pštrosí vejce.

Zpěvačka se do toho pořádně opřela a ve své Insta Story ukázala, že se jen tak nevzdává. Chtělo to jen se párkrát pořádně a zhluboka nadechnout, předtím samozřejmě udělat do vejce z obou stran potřebné díry a už to jelo. Během okamžiku naplnila misku obsahem obřího vejce a se svým skvělým výkonem se pochlubila fanouškům. Tady má někdo opravdu silné plíce!
 

Autor: bin

Diskuze