Tomáš a Tamara Klusovi
Zdroj: Profimedia
Dobrý skutek se špatným koncem

Manželka Tomáše Kluse odjela s dětmi na dovolenou: Po prvním dni skončila v nemocnici!

Tamara Klusová (30) jela s dětmi autobusem na dovolenou. Když po dvanácti hodinách dorazili, místo radovánek s dětmi po chvíli skončila v nemocnici. Co se stalo?

6 fotek
Tamara Klusová odjela na dovolenou a tentokrát nechala Tomáše doma. Klus totiž měl vystoupení na festivalech, a tak s kamarádkami a dětmi vyrazila k moři bez manžela. „Před zhruba 2 měsíci mě napadlo, že uspořádám výlet k moři pro moje nejbližší kamarádky s dětičkami, které z většiny jsou matky samoživitelky. Slíbila jsem, že najdu zájezd za přijatelnou cenu a splníme tak dětičkám přání jet k moři. Jak jsem řekla, tak jsem udělala. Nakonec se nás sešla parta 25 lidí,“ pochlubila se na sociální síti Tamara.

Jenže hned jak přijeli na dovolenou, skončila v nemocnici. „Zaplavala jsem si a při návratu po chaluhovém schodišti se mi smýkla noha, a já si tak prorazila koleno pod čéškou. Usedla na ty schody a naprosto v šoku jsem koukala na tu díru a přála si, aby se vrátila zpátky. To se však nedělo a já tak vyběhla směrem k ostatním se slovy ,,hele asi blbý, mám rozřízlou nohu”. V ten moment už na mě šly ale mrákoty a já se sesunula k zemi. Následný odjezd do nemocnice s místním trhovcem, u kterého jsme dnes nakoupili všem dětem vodní hračky, a on nás s bezpodmínečnou láskou odvezl do nemocnice. Hodinové vyšívání nakreslilo sedm stehů a já si teď povídám sama se sebou,“ popsala nepříjemný zážitek s kolenem.

Tak snad se noha brzy uzdraví a zbytek dovolené už proběhne v rámci možností bez jakýchkoliv komplikací!

Autor: bin

Diskuze