Tomáš Berdych a Ester Sátorová - 1
Zdroj: Instagram
To je vyhlídka

Tomáš Berdych má na dovolené neskutečný výhled: Tohle mu ukazuje jeho sexy manželka!

Zamilovaný pár si po náročném období odjel odpočinout na nádherné místo. Své účty na sociálních sítích zásobuje řadou exotických fotek, které jsou i dost pikantní. Tomáš Berdych (31) poodhalil část soukromí a vy se teď na to můžete podívat!

7 fotek
Je to už rok od svatby a tenista Tomáš Berdych (31) se stále nemůže přestat kochat pohledem na svou mladou manželku. Není to žádný sobec a o luxusní pohled se podělil na sociálních sítích.

Fotku pořídil na Maledivách, kde si užívá odpočinku. Kromě krásné modelky na fotce nesmí chybět pohled na Indický oceán a exotický drink. Tenista má za sebou náročnou sezónu, a tak si odpočinek zaslouží. Fotkou zadečku se pochlubila i jeho žena na svém Instagramu. Taky je čím! Pyšní se naprosto dokonalou postavou.

Modelka se nedávno svěřila, že děti stále neplánují. Chce se ještě nějakou dobu věnovat kariéře. Není se čemu divit. Ester je velice mladá, teprve před čtyřmi dny oslavila 24. narozeniny. Pár si tak užívá jen jeden druhého a vypadají zamilovaněji než kdy dřív.

Autor: Beat

Diskuze