Paul Crowther - 1
Zdroj: Twitter
Má z ostudy kabát

Manželka byla roky zlá na svého muže! Jeho kamarádi to tak nenechali a ženě se pomstili za něj

Manželka byla roky zlá na svého manžela. Pak se ho po šesti letech deptání rozhodla opustit. Přátele manžela tím naštvala tak, že se ji rozhodli potrestat. Jak to udělali?

4 fotky
Paul Crowther (45) se nedávno rozešel se svou manželkou Rebeccou (34). Prožili spolu šest let a nedá se říct, že šťastných. Manželka tvrdí, že podala žádost o rozvod, protože už ve vztahu nebyla spokojená. Přátelé rodiny si to pamatují ale trochu jinak. Podle nich mu dávala manželka dost zabrat.

Jednoho dne se naštvali tak, že na jejich dům pověsili prostěradlo s nápisem „Ding dong, potvora je konečně pryč“. Paula to dost pobavilo, a tak se ho tam rozhodl nechat. Konečně každý vidí, s kým byl nucený šest let žít. Pro manželku je to velká ostuda. A s takovým veřejným ponížením nepočítala. „Konečně už jsme rozvedení a chci se ve svém životě pohnout dál. Jen doufám, že na mě Paul jednoho dne přestane být naštvaný,“ svěřila se bývalá manželka.

Nápis baví lidi po celém světě a Paul z něho má velkou škodolibou radost. Otázkou ale zůstává, jak se na nápis kouká jejich malému synovi. Možná by bylo chytřejší zanechat sporů a raději věnovat čas i energii jemu.

ČTĚTE TAKÉ:

To nevymyslíš! Nejkrutější pomsty zhrzených milenek

Autor: Beat

Diskuze