Tereza Raditsch
Zdroj: Instagram
Nejkrásnější maminka

Manželka porotce MasterChefa Marka Raditsche se svlékla! Neuvěříte, jak vypadá po porodu. FOTO

2. 4. 2018

Hlavní šéfkuchař sítě luxusních restaurací a známý porotce kuchařské show MasterChef Marek Raditsch je už přes rok šťastným otcem i manželem. Bodejť by ne, jeho žena má po porodu lepší tělo než kdejaká modelka!

9 fotek
Marek Raditsch má ale štěstí. Během relativně krátké doby se z porotce MasterChefa a špičkového šéfkuchaře stal manžel sexy Terezy, která mu půl roku na to porodila dcerku Vanessku. Ta nedávno oslavila svůj první rok.

Brzy po porodu ale na sobě Tereza Raditsch začala dřít, aby se co nejdříve mohla pochlubit luxusní postavičkou. Už po několika měsících tak její Instagram postupně plnila fotkami, na kterých je vidět její božské tělo. Málokdo by uvěřil, že je čerstvou maminkou několikaměsíční holčičky!

Tereza je důkazem toho, že když se chce, všechno jde. „Přijde mi, že žiju celkem zdravě. Na mekáč a kfc mám chuť maximálně pětkrát do roka. Pohyb tak nějak zvládám, svoji hyperaktivitu často nedokážu zastavit... Pitný režim se snažím dodržovat, i když často zapomínám. Alkoholové večírky a párty jsem si užila dost, v roli matky jsem nějaká klidnější a ze života to nějak vypouštím úplně, ale jedno pivko nebo cucnutí vína od Máry to jednou za týden jistí. Cigarety a drogy mě nikdy nebraly a na stará kolena už to rozjíždět nebudu...,“ popsala svůj extrémně zdravý životní styl krásná Tereza. Holt takové tělo vyžaduje dřinu a odříkání! Pak si může dovolit vystavovat se na luxusní dovolené s manželem úplně nahá... Viz. foto v galerii!

Autor: bin

Diskuze