Monika Marešová
Zdroj: A.L.P. ecology
Hot News Bude to rychlovka

Manželka Mareše má nového miláčka. Tip jí dala Ivanka Gottová

Zadeček Moniky Marešové se usadí do klínu nového frajera. Má ho od svého manžela Leoše, který možná už na rodinný život zanevřel, ale o bejvalku se stará dokonale.

Leoš se plácl přes kapsu a koupil Monice Mercedes za milion a půl. Parádní kára má jednu důležitou vlastnost, vejde se do ní všechno, co maminka dvou dětí potřebuje s sebou vozit.

"Když jsme jely s kamarádkou Ivanou (Gottovou) na hory, tak se mi vešlo do kufru daleko méně věcí než jí," vzpomíná Monika na bílého Land Rovera, který je teď k prodeji. "Nové auto jsem si vybrala před dvěma lety a s Leošem jsme si domluvili, že ho koupíme, až přijde ten správný čas. Ten právě přišel," vysvětlovala deníku Blesk Marešová.

Mercedes R350

Monika je šťastná žena. Přestože už tři roky s Leošem nežijí, a ještě delší dobu spolu nespí, stále si užívá manželových peněz. Před rokem se nastěhovala do luxusního domu v pražských Jinonicích. To z Leošova bankovního konta zmizela osm milionů.

Nejlépe placený český moderátor si ale může dovolit luxusní život svůj i své (bývalé) rodiny. Sám doufá, že se mu to jednou nevymstí.

Autor: ham

Diskuze