Lidé umí být zlí

To je ohavnost! Manželka Leoše Mareše čelí odporným útokům kvůli dítěti

Monika Marešová (37) má díky svému manželovi Leoši Marešovi (42) o příznivce na Instagramu postaráno. Když jí pak chce někdo ublížit, stačí se začít vrtat v tak citlivém tématu, jako je početí miminka.

17 fotek
Život Moniky a Leoše Marešových vypadá na Instagramu jako živoucí pohádka. Kdo je sleduje,ví, o čem je řeč. Inteligentnější jedinci si už ale v dnešní době dobře uvědomují, že sociální sítě životy uměle přikrášlují a o to špatné se na nich s ostatními nikdo dělit nechce. Tahle iluze dokonalého života pak v mnohých vzbuzuje smutek, depresi, a v ještě horším případě i zášť, závist a nenávist.

S takovými reakcemi se nyní setkává i Leošova manželka Monika. Z mediálně neznámé módní redaktorky se stala žena, která je dnes sledovanější než první dáma. Monika své sociální sítě plní denně fotkami, kde je v drahých značkových outfitech, na luxusních dovolených, nebo ukazuje, jak ve fitku dře na svojí ultra štíhlé postavě. A tak není divu, že tohle všechno má za následek nebetyčné útoky závistivců.

„Teď mi napsala nějaká paní, jestli budu pořád jenom cvičit a nebudu mít dítě. To je podle mě takový ultimativní útok, který může žena ženě dát. A taky jsem četla, že mám krásný život, že si jen jezdím na dovolené a cvičím a že ten pád bude tvrdej,“ přiznává Monika pro MF Dnes s tím, že si je dobře vědoma, že sláva jejího manžela má i svou odvrácenou tvář. A protože je Monika ve věku, kdy mnoho žen už děti má, najdou se tací, kteří umí hrábnout přímo do živého. Jestli si Leoš a Monika založí vlastní rodinu, je jen jejich věc a nikdo nemá právo jim do toho mluvit.

Odvrácená strana Instagramu: Pozor na přetvářku a falešnou dokonalost
VÁŠ PŘÍBĚH: Z fajn koníčku se vyklubalo peklo!


 

Autor: bin

Diskuze