Andrea a Jiří Pomeje
Zdroj: Profimedia/ Instagram
Vyčítala by jí to?

Manželka Jiřího Pomeje má strach o dceru (4): Bylo to strašné! Aničku to ničilo

Andrea Pomeje (30) před nějakým časem opustila manžela Jirku (53), který si už dlouho prochází dost složitým obdobím. Nemohla už dál! Jenže nejsou sami, kdo kvůli všem okolnostem trpěl...

5 fotek
Jiří Pomeje se vyléčil z rakoviny a ani tak tvrdá zkušenost mu nepomohla k tomu, aby jednou provždy změnil svůj nezdravý životní styl plný alkoholu. Právě to vedlo jeho manželku Andreu k nemilosrdnému rozhodnutí Jiřího opustit.

„Byla jsem v takovém stresu, že jsem měla problém vstát z postele. To byl jeden z důvodů, proč jsem momentálně vztah s Jirkou ukončila,“ řekla v rozhovoru pro internetovou televizi Playtvak Andrea. Jak sama přiznává, bez Jiřího jí je teď lépe a to i díky tomu, že spolu s ní tolik netrpí ani jejich společná dcera Anička.

„Ten stres byl tak strašný, že se to podepisovalo i na ní. Nechci, aby mi jednou něco vyčetla,“ přemýšlí do budoucna Andrea, která má logicky o svoji jedinou dceru strach. To, co se kolem malé Aničky dlouhé měsíce dělo, na ni musela nechat chtě nechtě nějaké následky. I malé děti totiž jsou schopny svým způsobem vnímat, že se kolem nich dějí zlé věci. Zvlášť ze svých rodičů musela vycítit, že je něco špatně. Teď to ale vypadá, že se u nich blýská na lepší časy. Ještě aby se dal dohromady i Jirka a mohli by zase tvořit šťastnou a spokojenou rodinu.

Autor: bin

Diskuze