Jess Monney - 3
Zdroj: Twitter
Překvapivý vzkaz

Manželé rekonstruovali koupelnu: Za stěnou našli podivné varování od předchozích majitelů!

Alexa a Jess Monneyovi z Kalifornie předělávali dům. Za stěnou v koupelně našli pořádné překvapení - podivný vzkaz od minulých majitelů.

Manželé se rozhodli zveřejnit vzkaz, který našli za deskou ze sádrokartonu v koupelně, když rekonstruovali dům. Nápis od pana a paní Shinsekiových s jejich společnou fotku je dost překvapil a zároveň pobavil. Předchozí majitelé zřejmě měli smysl pro humor.

Na dalším obrázku byl pro změnu zachycen jejich králík Cassie. "Pokud jste toto našli, určitě předěláváte koupelnu tak, jako my v roce 1995. A co je špatného na tom, jak jsme ji předělali my?" napsali na stěnu bývalí majitelé nemovitosti. "I já jsem tady bydlel," stojí pod fotografii domácího mazlíčka.

Alex a Jessica po zveřejnění svého objevu doufají, že se s autory vzkazu poznají a celé situaci se společně zasmějí. "Myslíme si, že jsou to vtipní lidé," řekl Alex. On a jeho manželka se později sami rozhodli zanechat podobný vzkaz pro další generace, které budou v domě někdy v budoucnu bydlet.

Po zavěšení příspěvku na sociální síť začali ostatní uživatelé popisovat podobné situace, se kterými se setkali při rekonstrukci svých domů a bytů. "Během rekonstrukce koupelny jsme při instalaci ventilátoru našli ve větrací šachtě toto," napsal například TJ Harris z Indiany pod fotku, na které je zachycena spousta starých erotických časopisů.

Autor: mk

Diskuze